08.03.2017

Yeditepe Üniversitesi Kariyer Fuarları

 

IAS, 27 Şubat – 02 Mart tarihleri arasında düzenlenen Yeditepe Üniversitesi Kariyer Fuarları etkinliğinde öğrenciler ile bir araya geldi.


Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği caniasERP hakkında bilgi alan öğrenciler, ayrıca IAS’de çalışma koşulları, staj imkanları ve kariyer olanakları hakkında birebir görüşme fırsatı buldu.

 

%

IAS İnsan Kaynakları Uzmanı Ebru Arslan, “Global standartlarda, teknolojiye hakim, seçkin ve öncü gençler yetiştirme hedefinde olan Yeditepe Üniversitesinin öğrencilerinin, hem caniasERP‘yi tanımalarını sağlayıp, hem de çalışma koşullarımız hakkında bilgiler aktararak iş başvuruları almak bizim açımızdan oldukça verimliydi.

 

Umuyoruz ki bu görüşmelerin sonucunda adayların bir kısmının iş hayatına dahil olmasını sağlayabiliriz. Birebir öğrenciler ile iletişim kurmamızı sağlayan ve bizleri ağırlayan Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim Ofisi’ne teşekkür ederiz.” dedi.

 

Türkiye’nin öncü ERP firmalardan olan IAS, uzun yıllardır üniversite-sanayi işbirliğine yönelik çalışmalarında, hem Avrupa hem de Türkiye’de birçok üniversite ile ortak çalışmalar yürütüyor. ERP konusunda farkındalık yaratmak ve öğrencilerin mezun olmadan önce bilinçlenmesine yardımcı olmak amacıyla sürdürülen bu nitelikli çalışmalar, 2017 yılı içerisinde de farklı projeler ile devam edecek.

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın