28.06.2016

Uludağ Üniversitesi'nde IAS Çalıştayı

3. Nesil Üniversite vizyonuyla iş dünyasına alanında uzmanlaşmış personel yetiştirmeyi hedefleyen Uludağ Üniversitesi, sektörel tabanlı çalışmalarına devam ediyor.

Geleneksel IAS Customer Day - Almanya


 

Uludağ%Çalışmaları doğrultusunda Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü akademik kadrosu, ERP alanında Türkiye’nin başarılı ismi IAS’yle sektördeki yenilikleri ve ERP alanındaki gelişmeleri yakından takip etmek için bir araya geldi ve ortak bir çalıştaya imza attılar.

 

Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Erdal Emel’in katılımıyla bölüm laboratuvarlarında yapılan çalışmalarda öğretim görevlileri, IAS’nin uzman eğitmenleriyle 2 gün süren tanışma çalıştayı gerçekleştirdi. Çalıştayda ERP’nin sektörel kullanım alanları, kattığı yenilikler ve IAS’nin başarılı programı caniasERP’nin detayları konuşuldu. Akademisyenlerin ilgiyle takip ettiği çalıştayda caniasERP’nin yazılım dili olan TROIA eğitimi de verildi.

 

Uludağ%

Çalıştay sonunda soru cevap prensibinde bilgi paylaşımı yapılırken, öğretim görevlileri ve uzman eğitmenler ERP alanında olası senaryolar üzerinde tartıştılar. İki günlük çalıştayın ardından IAS ve U.Ü. Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği akademik kadrosu yakın tarihte çalıştayı yinelemek ve yeni projelere imza atmak üzere el sıkıştılar. 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın