Kurumsal

 

Şirketler iş yapış tarzlarını değiştiriyor. Düzenlenmiş pazarlardan, düzensiz pazarlara, ayrışık ürünlerden birbirinin işini yapan birleşik ürünlere, kısaca tam rekabetçi pazarlara doğru hızlı bir değişim söz konusu.

 

Dijitalleşmenin, küreselleşmenin yaşandığı, insan, bilgi ve etkin yönetimin önem kazandığı, değişimin kaçınılmaz olduğu ve hatta değişimi yönetmenin giderek zorlaştığı rekabet ortamında varlığınızı sürdürmek, güçlenmek için çözümler arıyorsunuz.

 Hız, kalite, azalan maliyetler ve verimlilik, koşulsuz müşteri memnuniyetinin, kısaca başarının temellerini oluşturuyor. Dolayısıyla işletmenizin tüm bölümlerinde sürekli oluşan ve dolaşan, güvenilir veriye hızla ulaşmaya, bu veriyi kurumsal bilgiye çevirerek, karar alma sürecinizi güçlendirmeye çok daha fazla ihtiyacınız var.

 

Bizim için başarının, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve size değer katacak çözümleri sunabilmekte yattığını çok iyi biliyoruz.
 Tüm kurumsal yazılım ihtiyacınızı gidermek ana hedefimiz. 1989'dan beri bu hedef ışığında çıtamızı sürekli yükseltip, işlerinizi hızlandıracak, karar verme süreçlerinizi güçlendirecek, sizlerin geleceği daha net görmenizi ve güvenle bakmanızı sağlayacak öncü ve kapsamlı kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılım çözümleri üretiyoruz.

 

 


Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek, global ERP yazılımı pazarına yeni çözümler katmak ve müşterilerimize işlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri çözümler sağlayarak birlikte büyümek ana stratejimizi oluşturuyor.


Bu strateji rehberliğinde hiç durmadan disiplinle çalışıyor ve ERP pazarındaki sektör devlerini bile hayran bırakan yeni teknolojiler üretiyoruz.
 

 


İhtiyaçlarınıza ve problemlerinize mükemmel çözümler içeren ürünümüz caniasERP bugün 27 ülkede ve 14 ayrı dilde başarı ile uygulandı ve aktif bir şekilde kullanılıyor.

Değişik büyüklükteki farklı sektörlerden pek çok şirket, otomotiv, kimya, ambalaj, kuyumculuk ve inşaat gibi, bugün caniasERP ile etkin bir şekilde yönetiliyor.


İç ihtiyaçları bildiği kadar dış pazarı ve iş süreçlerini de çok iyi tanıyan, etkin bir çözüm sağlayıcı ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. 

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın