İnsan Kaynakları Süreçleri

İşe Alma ve Yerleştirme

 

IAS, yılın belirli dönemlerinde açık olan pozisyonları için işe alım gerçekleştirmektedir. Bunun için ilgili bölüm başkanının talebi üzerine İK bölümü pozisyonun ilanını çeşitli yollarla duyurur. Gelen başvurular İK bölümü tarafından ön elemeden geçirilir ve uygun adaylarla telefon yoluyla ön mülakat yapılır. Adayın beklentileri öğrenilir ve pozisyonun gereklikleri adaya aktarılır. Her iki tarafın da beklentilerde anlaşmaları halinde, adaylar mülakata çağırılır. Bu aşamada, İK bölümü yetkilisi adayla yetkinlik bazlı mülakat gerçekleştirir, pozisyonun gereğine göre yabacı dil testi ve kişilik envanteri uygulayabilir.
 
Gerekli değerlendirmeyi yapan İK bölümümüz, uygun adayları ilgili bölüm başkanına teklif eder. Uygun adaylar, bölüm yöneticisi tarafından, teknik bilgi içerikli mülakata tabi tutulurlar. Bu aşamadan sonra, bölüm yöneticisinin uygun gördüğü adaylara İK bölümü tarafından iş teklifinde bulunulur.

 

Eğitim

 

IAS'ye yeni katılan kişiler, öncelikle bireysel ya da grup halinde oryantasyon programına katılır, sonrasında ise görev alanlarına göre 1-4 hafta arasında değişen sınıf içi CANIAS ERP ve/veya TROIA Programlama eğitimine alınır.

 

Sosyal Haklar

 

  • Sabah kahvaltısı ve Öğle yemeği
  • Personel servisi (Her iki ofisimizden Beşiktaş'a ve Zeytinburnu'na kadar giden servislerimiz bulunmaktadır.)
  • GSM Hat ve Telefon: Pozisyona bağlı olarak çalışanlarımıza GSM hat, telefon ve taşınabilir bilgisayar tahsis edilir.
  • Tüm çalışanlarımız ofis içi aktivitelere katılabilir.
 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın