IAS Organizasyon Yapısı

 

IAS'de idari bölümler (Satış & Pazarlama, Halkla İlişkiler & Reklam ve Mali & İdari İşler) dışında dört farklı mühendislik bölümü bulunmaktadır:

 

  • Ar-GE Bu bölümündeki arkadaşlarımız, yeni teknolojilerin yaratılması ve bunların gerek iç, gerekse dış müşterilerimizin hizmetine sunulmasından sorumludurlar.
     
  • Yazılım Geliştirme CANIAS ERP modüllerinin TROIA yazılım dili ile geliştirilmesi, revize edilmesi, yeni modüllerin eklenmesi ve yeni versiyonların hazırlanmasından sorumludurlar.
     
  • Danışmanlık müşterilerimizin mevcut yapısının analizi, CANIAS ERP'nin kurulumunun yapılması, müşteriye özel uygulamaların geliştirilmesi ve son kullanıcı eğitimlerinin verilmesi gibi hizmetlerden sorumludurlar.
     
  • Teknik Çözümler IAS’nin yazılım satış süreçlerinde, detay analiz- ek geliştirme prototipleri - detay demo – workshop’lar gibi hizmetleri yerine getirmekle sorumludurlar.
 
Çalışan Yapısı
 
IAS Türkiye ofisinde; AR-GE, Yazılım Geliştirme, Danışmanlık ve Teknik Çözümler bölümlerimizdeki görev yapan 66 Bilgisayar ve Endüstri Mühendisi ile birlikte toplam 90 çalışanımız bulunmaktadır.
 
Lokasyonumuz
 
IAS’nin  Ar-Ge ve Yazılım Geliştirme bölümleri İSBİ (Atatürk Havalimanı Serbest Bölgesi)'de, Danışmanlık ve diğer idari kadrolar ise İstanbul (Yeşilköy) EGS Business Park Bloklarındaki merkez, Ankara OSTİM'de  ve İzmir - Bayraklı’daki ofisinde bulunmaktadır.
 
Çalışma gün ve saatlerimiz Pazartesi - Cuma 09.00-18.00'dir.
 

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın