06.05.2016

IAS, İzmir'de müşterileri ile buluştu.

%buluştu%

Kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP’nin üreticisi IAS, 27 Nisan 2016 Çarşamba günü gerçekleştirdiği geleneksel “Customer Day” etkinliği çerçevesinde İzmir Hilton’da müşterileri ve müşteri adayları ile bir araya geldi.


 

IAS, İzmir'de müşterileri ile buluştu.

IAS'nin her yıl farklı şehir ve tarihlerde düzenlediği “Customer Day” etkinliğinin bu seferki buluşma noktası İzmir Hilton oldu. Yoğun katılımın yaşandığı etkinlikte, 100’den fazla firma yetkilisi, caniasERP’nin yeniliklerini ve avantajlarını yakından tanıma fırsatına sahip oldu.

 

IAS CEO’su Behiç Ferhatoğlu’nın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte, IAS Yazılım CTO’su Hakan Özkara caniasERP’nin son versiyonu 6.04’ün geliştirmeleri ve firmalara sağlayacağı avantajlar hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi.

 

%buluştu%Verilen kahve molasının ardından, Dünya’nın en büyük endüstriyel valf üreticilerinden Dikkan Grup adına Teknik Operasyonlar Direktörü Birol Aslantaş, gıda sektörünün tanınan firmalarından Tukaş Gıda adına ERP Proje Yöneticisi Serhat Çakır ve Uçak Motoru parçaları üreten Kale Pratt & Whitney Uçak Motor adına IT Yöneticisi Ercan Kuşku, yaptıkları sunumlarda caniasERP nin kendi iş süreçlerine kattığı verimliliği, yazılımın avantajlarını ve ERP deneyimlerini katılımcılar ile paylaştı.

 

Etkinliğin sonunda katılımcıların sorularının cevaplandığı bölümün hemen ardından yapılan kokteyl ile katılımcılar ve IAS ekibi birebir görüşme fırsatı da buldu. Etkinlik Bursa Hilton’da 25 Mayıs’ta tekrar buluşmak üzere noktalandı.

 

IAS’nin her yıl düzenlediği “Customer Day” etkinliği, IAS Almanya ofisinde de 16 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştiriliyor olacak.

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın