22.06.2016

Geleneksel IAS Customer Day - Almanya

 

%almanya%


Geleneksel IAS Customer Day, Almanya’nın Karlsruhe şehrinde gerçekleşti. 16 Haziran tarihinde küçük bir resepsiyon eşliğinde başlayan IAS Customer Day’de; firmanın satış, danışmanlık ve üniversite partnerleri ile müşteri adayları ve iş ortakları bir araya geldi. Geleneksel IAS Customer Day süresince CaniasERP kullanıcıları, sistemin avantaj ve özelliklerini firma yetkililerinden dinleme şansı buldular.
%almanya%IAS yöneticilerinin “Etkinlik ve CaniasERP” konulu açılış konuşmasıyla başlayan organizasyonda; standart CaniasERP’nin yenilikleri, kullanıcı tecrübe ve çözüm paylaşımları ve CaniasERP tarafından geliştirilen yenilikçi çözüm konuları katılımcılara aktarıldı.
Düzenli olarak ve birebir görüşmeler eşliğinde gerçekleştirilen IAS Customer Day, ERP yöneticileri ve kullanıcıları arasında bilgi ve tecrübe paylaşımına olanak sağlaması nedeniyle IAS Ailesi için de büyük önem taşıyor. IAS, Customer Day sayesinde yeni geliştirmeler ve kullanıcıların olası ihtiyaçlarına çözüm yaratma şansı buluyor.
Karlsruhe ‘de düzenlenen etkinlik sonunda katılımcılar Novotel’in nezih restoranında akşam yemeği için bir araya geldiler. Davetliler gece sonunda tüm dünyanın yakından takip ettiği Avrupa Şampiyonası mücadelesinde yeralan Almanya Milli Takımı'nı birlikte izlediler.

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın