CANIAS ERP Hakkında

caniasERP yazılımı bütünleşik, sektör bağımsız, farklı yapılardaki firmalara uygun, açık kaynak kodlu ve uzun yılların tecrübesi ile geliştirdiğimiz kapsamlı ve dünya ölçeğinde bir kurumsal kaynak planlama çözümüdür. İşletmenizdeki işleri çok daha kolay ve az maliyetle etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlamak için tasarladığımız caniasERP kurumunuzun tüm birimlerini koordine eden dinamik ve bütünleşik yapısıyla iş süreçlerinizi iyileştirir, güncel ve güvenilir bilgi sağlayarak, yöneticilerinizin doğru veriler ışığında hızlı karar almalarına imkan verir. 

 

caniasERP Almanya, Avusturya, Fransa, Hindistan başta olmak üzere toplam 27 ülkede 14 dilde kullanılan inovatif ERP yazılımıdır. Standart yapısında lojistik, üretim ve kapasite kontrol, muhasebe ve finans, fiili maliyetlendirme, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, doküman yönetimi, bakım yönetimi, EDI (Elektronik Veri Transferi) ve kurumsal karneler (Balanced Score Cards) gibi modülleri içerir. İnce düşünülerek ortaya çıkarılmış altyapısı kullanımı kolaylaştırır, danışmanlık ve eğitim masraflarını minimuma indirir ve çok kısa sürede kurulum imkanı verir.
 

caniasERP'nin Size Kazandırdıkları

 • Zaman ve yerden bağımsız olun
  caniasERP yazılımı tüm modül ve fonksiyonları ile internet üzerinden çalışabilen dünyadaki ilk ERP yazılımlarından biridir. caniasERP yazılımı ile hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan Java uyumlu herhangi bir İnternet tarayıcısından çalışabilirsiniz. Bu üstün teknolojik özellik sayesinde dış personelinizi, bayi, müşteri ve tedarikçilerinizi hemen veya gelecekte sisteminize kolaylıkla entegre etmeniz mümkün olur.

   
 • Teknik kısıtlardan kurtulun
  caniasERP yazlımı Java alt yapısı ile pek çok işletim sistemine ve veritabanına kurulabilir. Bu özellik 
  mevcut bilgisayar alt yapınızın kullanılmasına imkan vererek ilk kurulum maliyetinizi düşürür. Gelecekte olası donanım değişikliklerinde sistemin bakım maliyetlerin azaltma konusunda size önemli avantaj ve esneklik sağlar.
   
 • Karmaşadan kurtulun
  caniasERP şirketinizin tüm iş süreç verilerini tek bir yapı altında toplayıp, farklı yazılımlardan ve sistemlerden doğan karışıklığı önleyerek şirketinizi karmaşadan uzak bir şekilde yönetmenizi sağlar.

   
 • Hızlı ve etkin olun
  caniasERP kısa kurulum aşamasında iş akışlarınızı optimize ettikten sonra entegre yapısı ile veri girişini minimuma indirir ve işlerinizi hızlandırarak zamanınızı stratejik kararlara ayırmanıza imkan sağlar.

   
 • Yönetimi ele alın
  caniasERP farklı departmanlar arasında verilerin tam entegrasyonunu sağladığı için istediğiniz raporu istediğiniz anda eksiksiz ve güvenilir olarak size sunar. İçerisindeki kurumsal karneler (Balanced Score Cards) ve OLAP (On-Line Analytical Processing) gibi araçlar sayesinde şirketinizin geçmişteki bilgilerini analiz ederek geleceğe yönelik stratejik kararları almanızı kolaylaştırır.

   
 • Değişime açık olun
  caniasERP yazılımı özgün yazılım geliştirme araçları ile şirketinizin kendine özgü uygulamalar ve raporlar üretmesine imkan sunar. Bu araçlar yardımı ile hiçbir teknik karmaşa ile uğraşmadan yeni uygulama ve raporlar üretebilir işletmenizdeki süreç değişikliklerini kolayca sisteme yansıtabilirsiniz.
   
 • Esnek olun
  caniasERP yazılımı özgün yazılım geliştirme araçları ile şirketinizin kendine özgü uygulamalar ve raporlar üretmesine imkan sunar. Bu araçlar yardımı ile hiçbir teknik karmaşa ile uğraşmadan yeni uygulama ve raporlar üretebilir işletmenizdeki süreç değişikliklerini kolayca sisteme yansıtabilirsiniz. 
  caniasERP modüler yapısıyla, şirket gelişimi için idealdir. Şirketler, ihtiyaçlarına göre ERP projelerini belirli fazlara bölerek modülleri kısım kısım devreye alabilirler.
   
 • Global Olun
  Sistem, kullanıcı arayüzü, belgeler ve belge kalemlerinde kullanılan tüm metinler için çok dilli destek sunar. Sistem aynı zamanda dünya para birimlerini destekler ve para birimleri arasında çevrim işlemleri için sunduğu özellik sayesinde işletmelerin uluslararası faaliyetlerini kolaylıkla yürütmelerine imkân tanır.

 

CAN%

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın