03.05.2016

Almanya’da 3. Ofisimizi açtık

IAS 1989’da Almanya’nın Karlsruhe şehrinde başladığı yolculuğunda, Almanya, Türkiye, Dubai ve Hindistan’daki ofislerine bir yenisini ekleyerek 9. Ofisini Hamburg’da açtı.
 

2014 yılında Düsseldorf ofisimizin açılışından sonra Almanya’daki üçüncü ofisimiz olan Hamburg gerek sanayi ve ticaret merkezi olması bakımından gerekse altyapı ve yetişmiş iş gücü imkanları bakımından uzun zamandır bizleri cezbediyordu.
 

Almanya’da 3. Ofisimizi açtık13 Nisan’da yapılan açılış kokteyline katılan davetliler arasında IAS’nin Kuzey Almanya’da bulunan müşterilerinin yanısıra, pek çok iş ortağı ve akademik-iş ortağımız Hamburg Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nden Prof. Brigitte Braun da vardı.
 

Kokteylde söz alan IAS Almanya Ülke Müdürü Sn. Cansever Sezer, IAS’nin stratejik hedeflerinin içerisinde Hamburg ofisinin öneminden ve IAS’ye katacağı pozitif etkilerden bahsederek bu bölgedeki potansiyel müşterilerimize ulaşmak ve onlara daha iyi ve daha uygun fiyatlarla hizmet sunmak konusundaki kararlığımızı vurguladı.

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın