16.12.2016

3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı

3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı

3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı bu yıl Dokuz Eylül Üniversitesi İİBF Kampüsü’nde gerçekleşti. 
Akıllı Teknoloji – Akıllı Yönetim temasının işlendiği konferansta Kurumsal Kaynak Planlaması’nda Endüstriyel Yazılım Çözümleri, Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrika konuları incelendi. Sektörün tanınmış isimlerinin tecrübelerini paylaştığı panelde IAS’den CTO Hakan Özkara; caniasERP’nin Endüstri 4.0 yeteneklerini katılımcılara anlattı.
3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı’nın Kurumsal Kaynak Planlaması’nda Endüstriyel Yazılım Çözümleri, Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrika konulu panelinde Hakan Özkara’nın yanısıra Keşfeden Bilişim’den Erhan Keşfeden, Projesis Yazılım’dan Erhan Kemahlı, Logo Yazılım’dan Cevat Takak ve Litum Bilgi Teknolojileri’nden Kamil Sözen de sunum gerçekleştirdi.

3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı

Akademi dünyası ve sektör yöneticilerinin bulunduğu panelde; konuşmasına IAS’nin tarihçesi hakkında bilgilendirme yaparak başlayan Özkara, IAS’nin kurumsal kaynak planlama ürünü olan caniasERP’nin özelliklerini tanıtarak devam etti. CaniasERP’nin sektöre kattığı yenilikler ve başarılarına örnek veren IAS CTO’su, üretim yapan firmaların sektörel gereksinimlerini caniasERP aracılığı ile edindikleri kazanımları anlattı. CaniasERP’nin sanayi devrimi ve gelişen pazarlama teknikleriyle uyum içerisinde ilerlediğinin de altını çizen Hakan Özkara, müşterilerden gelen geri bildirimlerle yaptıkları düzenleme ve gelişmeleri örneklerle aktardı. Endüstri 4.0 hakkında IAS’nin izlediği politikaları da açıklayan Özkara, ERP’nin Endüstri 4.0 çalışmalarında üstlendiği rolü ve modüllerle olan ilişkisini tanımladı. Özkara konuşmasına katılımcılardan gelen sorularla devam etti.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde gerçekleşen 3. Uluslararası Yönetim Bilişim Sistemleri Konferansı sonunda panelistlere plaketleri takdim edildi.

 

IAS CANLI DESTEK

Uzmanımıza danışın