FİRMANIZIN VERİMİNİ ARTIRMAK MI İSTİYORSUNUZ?

canias ERP Çözümü ile bu mümkün!

Her ölçekte firmaya uygun olan yazılımı sayesinde tüm süreçlerinizi, şeffaf ve kontrol edilebilir hale getirerek firmanızın verimini artırabilirsiniz. canias ERP hem standart uyarlanabilir ERP şeklinde hem de özgün geliştirme platformu olarak sunulabilir. Bu yenilikçi altyapısı ile terzi usulü yazılım konseptiyle tüm sektörlerin ihtiyaçlarına %100 karşılık veren bir çözüm olanağı sağlar.

Canias Deneyimi caniasERP Çözümleri

Hızlı Giriş

Yüksek Verimlilik

Geleceğe Uyumlu

Düşük Maliyet

Sektörel Çözümler

IAS, ERP konusundaki 25 yılı aşan tecrübesi ve 700'e yakın farklı müşterisinde gerçekleştirdiği ERP projelerinden elde ettiği birikimleri bir araya getirerek belirli sektörlere hazır çözümler sunuyor. İster standart bir sistem araştırıyor olun ister kendinize özgü bir uygulama bakıyor olun, her ikisini de canias ERP ‘de bulabilirsiniz.

KARMAŞIK SÜREÇLERDE KAYBOLMAYIN!

DÜNYA ÇAPINDA; 800'DEN FAZLA MÜŞTERİ // 30.000'E YAKLAŞAN KULLANICI // 50'YE YAKIN PARTNER // 28 ÜLKEDE // 9 OFİS // 15 DİLDE SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ
SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ

800
den Fazla Müşteri

30000
Kullanıcı

50
Partner

28
Ülke

9
Ofis

15
Dilcanias ERP Başarı Hikayeleri / DGS Baskı Teknolojileri

600’den fazla müşterisine sunduğu etiket ve barkod sistemlerine yönelik çözümleri ile sektöründe 17. yılını kutlayan DGS Baskı Teknolojileri, Kurumsal Kaynak Planlamasında canias ERP yazılımını tercih ediyor.

Devamını Oku


Müşterilerimiz

canias ERP yazılımı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz “canias ERP Demo” uygulamasını kullanmak veya bülten kaydı oluşturup bizden haberdar olmak istiyorsanız e-mailinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Haber & Etkinlikler

caniasERP den en son haberler, güncel etkinlikler.

canias ERP Live - Ankara

15 Mar 2018

canias ERP Live Ankara etkinliğimiz 8 Mart Perşembe günü JW Marriott Hotel’de yoğun davetli katılımıyla yapıldı. Etkinliğimize katılım gösteren değerli konuklarımıza ve ilgi gösteren tüm davetlilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Devamını Oku...

canias ERP Live Etkinliği Ankara’da Ses Getirdi

14 Mar 2018

IAS tarafından üçüncüsü düzenlenen canias ERP Live etkinliği, Ankara’da büyük ilgi gördü. 8 Mart Perşembe günü JW Marriott Hotel’de, 200’den fazla konuğun katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe, özel sektörün yanı sıra kamudan da katılım yoğun oldu.

Devamını Oku...

IAS’den Kadın Çalışanlarına Anlamlı Hediye

06 Mar 2018

IAS bu yıl, toplumsal cinsiyet eşitsizliğe ve kadına yönelik şiddete dikkat çekmek üzere Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’na destek verdi. Mor Çatı Kadın Sığınağı tarafından hazırlanan ürünlerden satın alarak, kadınların bu mücadele ve dayanışmada yalnız olmadıklarını hissettirdi.

Devamını Oku...

sales_tr@caniaserp.com

+90 (212) 465 65 60

Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Copyright 2017 - Industrial Application Software - Tüm Hakları Saklıdır.